O WP Hostingu

WP Hosting ® se zaměřuje na hostování WordPressu s vysokým důrazem na potřeby tohoto redakčního systému. Nabízíme nové moderní technologie, které nejsou běžným standardem u poskytovatelů služeb v ČR.

Kromě pokročilých technologií se věnujeme i dalším problematikám spojeným s hostováním WordPressu. To zahrnuje bezpečnost, odvirování webu, bezpečnostní skenování, zálohování, rychlou instalaci webuochranu proti DDOS útokům a chybám WordPressu.

Snažíme se nabízet kvalitní podporu, nové technologie a snadnou administraci pro programátory, uživatele i agentury. Postupně implementujeme nové funkce na základě zpětné vazby od našich zákazníků.

Celý hosting běží na SSD v RAIDovém úložišti, které je zálohováno na dvou geograficky oddělených místech. Podporujeme poslední technologické standardy, včetně HTTP/2 push, online generování DKIM. Nabízíme také bezplatné SSL certifikáty od Let’s Encrypt, včetně wildcard certifikátů.

Podporujeme WP Multisite a WP CLI, kdy lze spravovat web skrze příkazový řádek pomocí SSH přístupu.

Poskytujeme prostor pro webové stránky a prezentace založených pouze na redakčním systému WordPress.

Administrace hostingu poskytuje všechny standardní funkce hostingu jako je FTP, MYSQL, emailové služby (DKIM, SPF) a instalace wordpressu na jedno kliknutí, snadný přenos domény, nastavení DNS záznamů z šablony a wp cli server.

Pro náročné weby založené na wordpressu poskytujeme dedikovaný hosting s vlastním serverem ať virtuálním či dedikovaným včetně vlastní administrace serveru a správy serveru.

Lidský přístup

Pomáháme uživatelům s migrací webových stránek na naše servery. Ve většině případů nám postačí jen uživatel do administrace wordpressu a web dokážeme přesunout. Náročnější weby migrujeme za pomocí FTP a přístupu k databázi.

Poskytujeme nadstandardní podporu uživatelům. Pomáháme uživatelům vhodně nastavit jejich stránky. Navrhujeme optimalizací webu a doporučujeme jaké pluginy používat a které ne (nutná domluva předem skrze email). Tuto podporu děláme nad rámec poskytovaného hostingu. Pokud nemáme dostatečný časový prostor, spolupracujeme s odporníky, kteří se Vám rádi budou věnovat.

Při komunikaci se zákazníky se neomezujeme pouze na email nebo telefon, ale je možné s námi komunikovat i skrze jiné neoficiální kanály jako je messenger, whatsapp, telegram.

Komunita kolem WordPressu

Moderní technologie nejsou vše co zákazník (uživatel i programátor) potřebuje. Pravidelně se účastníme nejdůležitějších událostí kolem WordPressu. Ať jde o WordCamp nebo o WP weekend. Zde se setkáváme s komunitou, kde je šance řešit problematiku, kterou uživatelé se svými weby mají. Na těchto a podobných akcích se s námi můžete potkat :-).

Členství v jiných organizacích

RIPE NCC od 23.2.2018 – výpis z databáze

Značka WP Hosting ®

Používání ochrané známky WP Hosting  bez písemného souhlasu vlastníka je zakázáno.